Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

akredytacje

Odsłony: 1532
 
"Global Village ", jako jedna z bardzo nielicznych polskich szkół językowych, zdecydowała się poddać zewnętrznej kontroli: jakość nauczania, kwalifikacje nauczycieli, warunki lokalowe, prawidłowość umów ze słuchaczami, rzetelność reklamy i inne aspekty pracy szkoły.

 

Kuratorium
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej,
Świętokrzyskie Kuratorium Oświaty:
akredytacja 
 
 
 Komisja Europejska:
Europejski Znak Innowacyjności
w Nauczaniu Języków Obcych
 
BC
 
 British Council:
program partnerski

 

Cambridge

 

 Uniwersytet Cambridge:
 

centrum przygotowań do egzaminów

 

  • Po pozytywnej ocenie powołanego przez Kuratora zespołu akredytacyjnego, Global Village jest jedną z niewielu szkół językowych w regionie pracujących pod systematycznym nadzorem Kuratorium Oświaty i wpisanych do rejestru Ministerstwa Edukacji Narodowej. W całej Polsce takich szkół językowych jest zaledwie ok. trzydziestu!
  • Po szczegółowej kontroli przeprowadzonej przez inspektorów Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE, GV Kielce stała się pierwszą szkołą w regionie nagrodzoną Znakiem Jakości Nauczania PASE. PASE jest jedyną organizacją w naszym kraju, która zajmuje się nadzorowaniem i promowaniem jakości w nauczaniu języków obcych.
  • GV jest uczestnikiem partnerskiego programu British Council.
  • GV jest oficjalnym centrum przygotowań do egzaminów Cambridge.
  • Treść umów GV ze słuchaczami jest zatwierdzona przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
  • GV jest akredytowana przez Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach (nr 2.26/00063/2005)
  • W roku 2007, w konkursie Komisji Europejskiej, GV zdobyła najbardziej prestiżowe unijne wyróżnienie w zakresie nauczania języków obcych: European Language Label - Europejski Znak Innowacyjności w Zakresie Nauczania Języków Obcych.

 


Artykuł przeniesiony na nowy serwer www 18.09.2016 
Odsłony do 31.07.2016 11212
Utworzony 28 sierpnia 2008 00:00