Absolwenci

 Nasi absolwenci rozjeżdżają się po całym świecie, studiują, podejmują ciekawą pracę a w tym niewątpliwie pomaga im znajomość angielskiego, którego kiedyś uczyli się w Global Village. Przedstawiamy tych , którzy utrzymują kontakt z nami i przy okazji apelujemy do innych naszych byłych słuchaczy: napiszcie o swoich sukcesach, ku zachęcie młodszych koleżanek i kolegów.

 Piękny sukces odniósł Radek - absolwent Global Village (FC, Advanced i Proficiency - wszystkie z oceną A). Na rozgrywanym w Niemczech światowym konkursie animacji komputerowej "Animago" jego film "Robotto vs. Uebertodt" zajął czwarte miejsce w kategorii filmów superkrótkich. £ącznie na konkurs nadesłano blisko 1300 prac z całego świata (poniżej: kadr z filmu).

animago big

 

Dyplom Cambridge Proficiency z oceną A oraz sukces w prestiżowym konkursie pomogły naszemu absolwentowi w dostaniu się na studia w Wielkiej Brytanii. Uzyskał tytuł magistra (Master of Science) w zakresie trójwymiarowej grafiki komputerowej i zaraz potem bez trudu otrzymał atrakcyjną pracę w brytyjskiej firmie produkującej gry komputerowe. W 2008 r. jego nazwisko znalazło się na liście autorów gry "GRID" firmy Codemasters.
 
Teraz Radek pracuje w Londynie, w Splash Damage, jednej z najbardziej znanych firm produkujących gry komputerowe ("Enemy Territory - Quake Wars", "Doom 3 - Return to Castle Wolfenstein", "Wolfenstein - Enemy Territory"). Poczytaj o nim na stronie Splash Damage -kliknij tutaj.
 
radek
 

  Na zdjęciu: Radek z dyplomem Master of Science.

Obejrzyj niektóre prace Radka - kadry z jednej z gier komputerowych (kliknij, aby powiększyć).

radek 2 smallradek 5 smallradek 8 small


Artykuł przeniesiony na nowy serwer www 17.09.2016 
Odsłony do 31.07.2016 4689
Utworzony 2009-11-30 00:00:00