• Baner
  • Starachowice

     Szkoła GV Starachowice Zaprasza      więcej

  • Skarżysko Kamienna

     Szkoła GV Skarżysko - Kamienna - Zaprasza      więcej

 

Global Village to nazwa sieci szkół języka angielskiego, zarządzanych przez różne osoby i firmy. Pierwsza szkoła Global Village została otwarta w styczniu 1992 roku w Kielcach, natomiast szkoła w Starachowicach dwa lata później, w lutym 1994 roku. Od tego momentu nauczamy w rożnych miejscach w miescie, w 2010 roku przenieśliśmy wszystkie nasze działania do aktualnej bazy przy ulicy 6 Września.     School Small
     

W ciągu ostanich 20 lat nauczaliśmy tysiace mlodych uczniów, młodziezy i dorosłych oraz całe pokolenia rodzin uczace się angielskiego razem z nami w Global Village. Szkola została wykupiona przez obecnego wlaściciela w czerwcu 2014 roku.

   
Jaki firma braliśmy udział w kilku sponsorowanych przez UE projektach, takich jak "Lolipop" (Europejskie portfolio językowe on-line) i "Click *" (szkolenie nauczycieli w wykorzystaniu narzędzi technicznych i Internetu w nauczaniu języków obcych) - koordynowanie obu projektów w imieniu PASE. GV był również partnerem w angielski - niemiecko - polski - czeski projekcie "COMMPACT" (nauczanie języka polskiego i czeskiego na język angielskow i niemiesćow głośników). W latach 2010-2012 przygotowaliśmy materiały do ​​kursów on-line z języka angielskiego i niemieckiego dla branży hotelarskiej w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Hiszpanii i Polsce, jako główny element projektu "e-TALIA", koordynowanego przez Uniwersytet w Coventry. W 2007 roku Komisja Europejska nagrodzila Global Village prestiżowym European Language Label. W 2011 roku nasz projekt "Everyplace" stał się pierwszym polskim projektem kiedykolwiek przyjętym do realizacji w ramach językowego programu Unii Europejskiej "Languages".
     
Small Reception
  Nauczamy w godzinach popołudniowych - od 15.00 do 20.00, od poniedziałku do piątku. W grupie jest od 8 do 12 uczniów. Uczniówie dzieleni są na grupy na podstawie wieku oraz poziomu języka angielskiego. Najmłodzi z naszych uczniów to 5 letni uczestnicy przedszkolnego kursu. 
 

Uczymy także uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich oraz dorosłych studentów. Native speakers są zatrudniani do pracy u boku polskich nauczycieli i pracują z grupami od J5 wzwyż.