• Baner

Szkoła GV Starachowice Zaprasza      więcej

• Skarżysko Kamienna

Szkoła GV Skarżysko - Kamienna - Zaprasza      więcej

salaDoroczne, największe europejskie spotkanie specjalistów od komputerowego wspomagania nauczania języków obcych (CALL) odbyło się w tym roku we wrześniu w mieście Evora, w Portugalii. Gospodarzem konferencji "EuroCALL 2013" był miejscowy uniwersytet - jeden z najstarszych w Europie. W jego salach spotkało się blisko 300 specjalistów z całej Europy, a także spoza naszego kontynentu, przede wszystkim ze Stanów Zjednoczonych i Japonii.

Przedstawiciele Global Village w auli głównej uniwersytetu przedstawili nasz projekt "Everyplace". Oprócz półgodzinnej prezentacji, rozdawaliśmy uczestnikom konferencji broszurki informacyjne projektu. "Everyplace" spotykał się ze sporym zainteresowaniem przedstawicieli uczelni, nie tylko europejskich.

Video z naszej prezentacji w Portugalii możesz obejrzeć tutaj: