• Baner
  • Starachowice

Szkoła GV Starachowice Zaprasza      więcej

Logo projektuCESiLGlobal Village, wraz z partnerami z Austrii, Bułgarii, Irlandii, Niemiec, Polski, Wielkiej Brytanii i Włoch, realizuje projekt "Languages4work" (CES&L) mającego na celu zwiększenie szans zatrudnienia studentów studiów językowych poprzez sprawienie by planowanie kariery i działania związane z przyszłą pracą były częścią ich studiów. Projekt został dofinansowany przez Unię Europejską w ramach programu Erasmus+.

Biegła znajomość języka jest niezbędna dla absolwentów uczelni przy poszukiwaniu zatrudnienia na międzynarodowym rynku pracy. Jednak absolwenci często mają problemy z określeniem wszystkich swoich umiejetności w trakcie procesu rekrutacyjnego.

Zespół projektu (składający się z pracowników uczelni, pracodawców i doradców zawodowych) przeprowadza badanie wśród pracodawców w wielu krajach europejskich, aby zasięgnąć ich opinii na temat w jaki sposób uczelnie mogą zwiększyć szanse studentów na zatrudnienie i aby określić znaczenie kwalifikacji językowych na dzisiejszym międzynarodowym rynku pracy.

Więcej o projekcie: kliknij tutaj

Strona projektu: kliknij tutaj

Berlin - spotkanie inaugurujące projekt